Walne PZKaj 4

Walne PZKaj 4  W dniach 7-8 grudnia 2013r. delegacja zarządu KS Amber uczestniczyła w obradach walnego zebrania członków Polskiego Związku Kajakowego, które odbywało się w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, miasta położonego w środkowej części Pojezierza Południowopomorskiego, nad jeziorami Raduń i Zamkowym oraz rzeką Żydówką.

    Mimo trudności komunikacyjnych związanymi z przechodzącym w tym czasie nad Polską Orkanem Xawery delegacja dotarła na miejsce w zaplanowanym czasie. Podczas walnego zebrania nasz prezes Andrzej Ambroziak został szczególnie wyróżniony otrzymując brązową odznakę Polskiego Związku Kajakowego za zasługi wniesione w rozwój kajakarstwa.

    Walne zebranie było również okazja do nawiązania nowych kontaktów i odnowienia starych znajomości oraz do omówienia i skonsultowania wielu dalszych wspaniałych pomysłów kajakowych, które niebawem zaprezentujemy. Przed odjazdem na zakończenie nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie skorzystaliśmy w wspaniałych zimowych warunków do morsowania, bo KS Amber to nie tylko sekcja kajakowa, ale ciągle rosnąca i rozwijająca się sekcja morsów.


Walne PZKajWalne PZKaj 4Walne PZKaj 2Walne PZKaj 1Walne PZKaj 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.