„Bardzo cieszę się, że tak licznie się tu zebraliśmy, nie zdarzyło się to przypadkiem bo jest w tym duży udział Justyny, która intensywnie zabrała się za informowanie Was o dzisiejszym spotkaniu i uświadamiała dużą część jak bardzo zależy nam na waszej obecności zarówno tutaj dzisiaj, jak i na co dzień w życiu klubu.” Powiedział „świeżo” wybrany Prezes Mateusz na wstępie Wigilii Klubowej.

Poinformował również o naszym charytatywnym spływie w drugi dzień świąt, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Piotra Milczarka- Strażaka, który uległ poważnemu wypadkowi gdy wracając z  pracy chciał udzielić pomocy ofiarom wypadku, który spotkał na swojej drodze. Oraz do kolejnej już „Królewskiej Pilicy”, która odbędzie się 6 stycznia w sobotę, płyniemy ze Smardzewic do Tomaszowa, będziemy mieli okazję jako pierwsi skorzystać z infrastruktury ułatwiającej przenoskę w okolicy jazu/Niebieskich Źródeł, w czym chęć udziału wyraziły władze naszego miasta.

Następnie Prezes podziękował ustępującemu trzy tygodnie wcześniej Zarządowi oraz Komisji Rewizyjnej za ich wkład i zaangażowanie w tworzenie i rozwój Klubu. Nie zabrakło też historycznych wspominek o powstaniu Stowarzyszenia, były również cytaty Alberta Einsteina oraz Winstona Churchila. Następnie Prezes złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne:

„A póki co celebrujmy ten piękny czas, wraz z Zarządem i Komisją życzę wszystkim Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery,
Wraz z serdecznymi podziękowaniami za wszystko co dotychczas udało nam się stworzyć.”

Po „kwiecistej” przemowie było wspólne łamanie opłatkiem,  rozmowy i śpiewanie kolęd. Okazało się również, że dzieciaki z „Ambera” były w tym roku grzeczne i odwiedził ich Mikołaj.

Poniżej fotorelacja ze spotkania opłatkowego Członków Klubu Sportowego AMBER: