Partnerzy

AGAWA.PL – sklep internetowy oferujący tusze, tonery i surowce do regeneracji drukarek i kopiarek oraz części do drukarek. W swojej ofercie są też dostępne materiały i sprzęt do wykonywania nadruków (prasy, plotery, drukarki, folie flex i flock, papiery transferowe, gadżety i koszulki do nadruku) oraz akcesoria i urządzenia do biura (niszczarki, laminatory, trymery, magnesy, magic charty, tablice do wizualnej prezentacji).

Polski Związek Kajakowy (PZKaj) – organizacja zrzeszająca zawodników, trenerów i działaczy polskiego kajakarstwa powstała w 1930 jako Polski Związek Kajakowców w Warszawie. Od 1946 roku występuje pod obecną nazwą. W latach 1950-56 działał jako Sekcja Kajakarstwa GKKF. Prezesem związku jest Tadeusz Wróblewski.Polski Związek Kajakowy od 1946 roku jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kajakowej (ICF).PZKaj był trzykrotnie organizatorem mistrzostw świata w 1990, 2001 i 2010 roku. Wszystkie te zawody odbyły się w Poznaniu na torze regatowym Malta.

Jesteśmy grupą miłośników pływania na kajakach, kanu oraz wszystkiego co jest z tym związane.
Lubimy czynny wypoczynek, przyrodę,  turystykę, historię.
Chcemy stworzyć miejsce, które połączy ludzi o podobnych zainteresowaniach jak nasze. Ponadto prowadzimy sklep z akcesoriami kajakowymi, wiosła, kanu, pontony, odzież kajakowa.

Kanokajaki to importer i sprzedawca na rynku polskim kajaków i akcesoriów kajakowych produkowanych przez czołowe światowe marki: Perception, Rotomod, Dagger, Palm, Jackson, Egalis, Point 65, Sea Bird, Sevylor, Werner, Cleair Blue Hawaii, Exo, Pyranha.

Rodzinny Park Przygody Nad Pilicą oferuje dla zwiedzających wiele atrakcji. Przede wszystkim Park linowy a w nim trasy których długość wynosi ponad 800 metrów.
Tych dużych, którzy pragną sobie przypomnieć miłe działanie adrenaliny i tych małych, którzy po raz pierwszy z mamą i tatą pokonają swe słabości czy też zaspokoją dziecięce marzenia.

 

Firma Fanti.PL powstała w 1999 roku jako Internet Marketing Serwis i oferuje kompleksowe usługi w zakresie promocji firmy w Internecie. Od konsultingu poprzez projekt i wykonanie strony do jej skutecznej promocji.

Nasza firma stworzyła i prowadzi serwis Spanie.pl oraz noclegi.pl, które są bazami obiektów noclegowych w Polsce i zagranicą. Ponadto stworzyliśmy własne rozwiązanie w zarządzaniu klubem Fanti Fitness. Dzięki temu zbieramy doświadczenie oraz testujemy nasze rozwiązania programistyczne, które sprawdzają się przy użytkowaniu tej strony przez ponad milion oglądających.

 

Fanti-Fitnes to klub fitness oraz siłownia. Tutaj możesz budować swoją sylwetkę pod okiem najlepszych trenerów personalnych oraz dietetyków.