Urzekła nas Szwecja

0
481

Nowa przygoda, nowe doznania za nami. I kto by przypuszczał, że na spontanicznie rzucone hasło – Do Szwecji na morsowanie! – w tak krótkim czasie zgłosi się tak wielu zainteresowanych. Możliwość kąpieli w lodowatych wodach Bałtyku wraz z morsami reprezentującymi kluby z całej Polski stała się dla wielu ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu. Liczne atrakcje oferowane przez organizatora sprawiły, że liczba zainteresowanych przewyższała liczbę oferowanych miejsc, dlatego też nie wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w wyjeździe.

Rankiem 18.01.2018r. grupa 56 tomaszowskich morsów udała się na wyprawę. W związku ze sprawną podróżą, udało się nam przed wejściem na prom wygospodarować czas na niemalże ekspresowe zwiedzanie z przewodnikiem gdańskiej starówki.
O godz. 21:30 grupa około 500 polskich morsów ruszyła na „podbój” Europy, a dokładnie Szwecji.

Podróż promem urozmaicona była licznymi atrakcjami. Bary, restauracje, SPA, sklep, kasyna sprawiły, że każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Z całą pewnością największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście imprezy na 10 pokładzie.
Szwecja przywitała, a zarazem zaskoczyła nas słoneczną pogodą i jakże odmienną niż w Polsce linią brzegową oraz urokliwą zabudową.

W programie dnia znalazła się piesza ok. 7 kilometrowa wycieczka urokliwymi nadmorskimi terenami, morsowanie w lodowatych wodach Bałtyku oraz zwiedzanie miejscowości Karlskrone.

A wszystko to pod okiem przewodnika, pani Agnieszki. Bardzo dobra organizacja, profesjonalizm przewodnika oraz zaskakujące zorganizowanie grupy sprawiły, że dzień kończyliśmy w pełni usatysfakcjonowani.

I cóż, że czasem okazało się, że komuś brakuje karty pokładowej, dowodu osobistego lub też, że dowód osobisty stracił ważność. To tylko małe wpadki, o których opowiadać będziemy anegdoty. Dobry humor i zabawa towarzyszyły wszystkim uczestnikom zarówno podczas podróży promem jak i podczas pobytu w Szwecji. Wróciliśmy zadowoleni i szczęśliwi.


Nie byłoby to możliwe bez osób, które zaangażowały się w organizację wyjazdu i dały nam szansę przeżycia tak wyjątkowych chwil.
Ewo, Agnieszko dziękujemy!

https://www.facebook.com/radek.mosjo/videos/1831041430270755/

Album:
https://www.facebook.com/andrzej.ambroziak.5/media_set?set=a.1549374628514533.1073741875.100003260310676&type=3&pnref=story

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.