Klub Sportowy AMBER świętował dziesięciolecie działalności

0
71

Nasz Tomaszów i Joanna Sztymelska świetnie zrelacjonowały nasze wydarzenie, dlatego też pozwalamy sobie j/n..

W sobotę, 28 października 2017 roku, w hotelu „Mościcki” w Spale odbyła się uroczystość z okazji dziesięciolecia działalności Klubu Sportowego „Amber” w Tomaszowie Mazowieckim. Klub niemal od samego początku aktywnie wpisywał się w historię naszego miasta i regionu. Przyczynia się też do promocji walorów turystycznych Doliny Pilicy. Amber to nie tylko kajakarze realizujący swoje pasje o każdej porze roku, ale również liczna grupa morsów.
C.d relacji, filmy i zdjęcia z wydarzenia 

Album zdjęć Magdy Suszki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.