Kajakowe Mikołajki

0
129

„Zapomnij dziś o rowerze, zapomnij o zbijaku, bo dziś w SP 12 są super Mikołajki w kajaku”.

Piękna Mikołajkowo-Sportowa zabawa za nami!
Kajakowe Mikołajki to nowy projekt Klubu i Polskiego Związku Kajakowego i z pewnością możemy powiedzieć,  że wczoraj w Tomaszowie wydarzyło się coś wyjątkowego.

Turniej kajakowy na basenie, sportowa rywalizacja, konkurs na pracę plastyczną i hasło reklamujące imprezę był okazją do spotkania dzieci z kilku szkół w różnych kategoriach wiekowych od 6 do 16 roku życia.
Wśród konkurencji zawodów kajakowych znalazły się między innymi: zakładanie kamizelki i kasku i prawidłowe wsiadanie do kajaka na czas, przepłynięcie kajakiem od brzegu do brzegu pływalni, kajakowe kręciołki i kajakowy slalom.
Dodatkowo uczniowie mogli wziąć udział w konkursie plastycznym i konkursie na hasło reklamujące imprezę. Inwencji tutaj dzieciom nie brakowało i wybór najlepszych prac przez jury był dosyć trudny.
Zwyciężyło hasło j/w, a autorzy najlepszych haseł i prac plastycznych otrzymali nagrody i dyplomy.
Najlepsi w zawodach kajakowych otrzymali puchary za pierwsze, drugie i trzecie miejsce, a prócz tego wszyscy uczestnicy Kajakowych Mikołajek otrzymali pamiątkową koszulkę i podkładkę pod mysz komputerową.
Klub fundował również dzieciom posiłek i czekoladowego Mikołaja, a Akademia Ciastka zaopatrzyła dzieci w piernikowego Mikołaja z posypką.

Uśmiechnięte i szczęśliwe dzieci rywalizujące w kajakach to dla nas organizatorów największa nagroda.
Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, przyjaznej Szkole nr.12, PZK i wszystkim wolontariuszom


Album zdjęć w galerii Google:

Relacje filmowe i nie tylko:

Relacja radiowa:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.