Zarząd

          

Skład zarządu KS Amber na lata 2015-2018 

Wybrany na walnym zebraniu sprawozdawczo wyborczym w dniu 11 grudnia 2015 roku.

altaltMarcin Suszka
Prezes Andrzej Ambroziak V-ce Prezes Piotr Kaczmarek V-ce Prezes Marcin Suszka
tel. 602321035tel. 783725239tel. 502941122
e-mail: amberlex@op.pl e-mail: piotrbaywatch@gmail.com e-mail: msuszka@wp.pl
altMichał Kurpios
Członek Zarządu Dariusz Cyniak Członek Zarządu Michał Kurpios
tel. 608119274 tel. 609640650
e-mail: cyniak1@op.pl e-mail: kurpios@op.pl

 

Komisja Rewizyjna:

Wioleta Bielas – Przewodnicząca

Łukasz Rak – Członek

Sławomir Daras – Członek

 

Komitet do spraw nagród i wyróżnień:

Jolanta Suszka

Aneta Cyniak

Jacek Pełka

 

Lista członków klubu

Aktualizacja z dnia 2017. 03. 29

 

lp lp deklaracji Nazwisko Imię
1 2 Otto Wiesław
2 3 Łucka Tomasz
3 4 Krężelewski Krzysztof
4 8 Góra Paweł
5 9 Grabowski Rafał
6 10 Pacholski Konrad
7 12 Kszczot Hubert
8 15 Kaczmarek Piotr
9 19 Rak Łukasz
10 21 Olejnik Grzegorz
11 22 Daras Słąwomir
12 23 Pełka Jacek
13 24 Olczak Krzysztof
14 25 Gawarzyńska Monika
15 26 Kudlik Karol
16 27 Filip Mariusz
17 28 Jurkowska Aneta
18 29 Jurkowski Dariusz
19 31 Suszka Jolanta
20 32 Suszka Marcin
21 38 Lis Bartłomiej
22 39 Kossak Ryszard
23 40 Wartalski Piotr
24 42 Ambroziak Andrzej
25 46 Cyniak Aneta
26 47 Cyniak Dariusz
27 48 Czekaj Zbigniew
28 52 Łumiński Jerzy
29 53 Małagowska Anna
30 54 Małagowski Henryk
31 65 Saternus Grzegorz
32 66 Saternus Iwona
33 67 Kurpios Michał
34 68 Kurpios Renata
35 69 Kurpios Julia
36 70 Biazik Zbigniew
37 71 Bielas Wioletta
38 72 Kaczmarek Justyna
39 73 Pełka Oskar
40 75 Jurkowska Daria
41 76 Goździk Anna
42 77 Otręba Łukasz
43 78 Pełka Aneta
44 79 Andryszczak Barbara
45 80 Andryszczak Paweł
46 81 Stach Katarzyna
47 82 Jóźwik Janusz
48 83 Sroka Zbigniew
49 84 Socha Mariusz
50 86 Ostrowski Mateusz
51 88 Krzysztofik Bartłomiej
52 89 Małecki Marcin
53 91 Misiorny Grzegorz
54 92 Misiorna Anna
55 93 Kowczur Andrzej
56 94 Kowalczyk Kazimierz
57 95 Gerszberg Katarzyna
58 96 Wożniak Monika
59 97 Ejsmont Rafał
60 98 Ejsmont Monika
61 99 Wołczyk Małgorzata
62 100 Banaszczyk Grzegorz
63 101 Szeptalin Anna
64 102 Skrzypczak Zbigniew
65 103 Wilkowiecki Janusz
66 104 Bielas Elżbieta, Jadwiga
67 105 Turoboś Piotr
68 106 Penczek Izabela
69 107 Gorzelak Adrian, Cezary
70 108 Sobulski Bogdan, Andrzej
71 109 Tomczyk Adam