Klub Sportowy Amber pragnie zaprosić na kolejną imprezę, tym razem będzie to III Krytyczna Masa Kajakowa na Pilicy. Start Masy Kajakowej odbywa się w kilku miejscach na rzece Pilicy takich jak: Tomaszów Mazowiecki, Spała, Teofilów. W miejscowości Teofilów następuje krytyczne zgromadzenie kajakarzy, a następnie wspólna parada kajakowa na długości 2 km, którą można będzie podziwiać z brzegów Pilicy i mostu w Inowłodzu z kulminacyjnym wpłynięciem do Przystani w Inowłodzu. Tam też na uczestników imprezy będzie czekała moc atrakcji. Jedna z nich to III Regaty Kajakowe o nagrody i Puchar Wójta Gminy Inowłódz.
Ratownicy i Instruktorzy KS AMBER przygotują pokaz ratownictwa wodnego. Ponadto uczestnicy III Krytycznej Masy Kajakowej zwiedzą Ruiny Zamku Kazimierza Wielkiego oraz Kościółek Św. Idziego w Inowłodzu.
Dla wszystkich zmęczonych mocą atrakcji czekać będzie posiłek regeneracyjny. Wszyscy uczestnicy III Krytycznej Masy Kajakowej otrzymają upominki, a zwycięzcy poszczególnych zawodów otrzymają nagrody.
Program w załączeniu, serdecznie zapraszamy.

Koszt Imprezy to jedyne 23zł/osoba

Wpłaty należy dokonywać na konto:
Klub Sportowy „AMBER” Tomaszów Mazowiecki
BRE Bank SA nr: 50114020170000410211288562

Zgłoszenia przyjmujemy na formularzu: Tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.