Jak co roku, w dniach 12-14 lutego, liczna 106 osobowa grupa członków, sympatyków i przyjaciół KS Amber reprezentowała nasze miasto na XIII Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Impreza o charakterze nie tylko ogólnopolskim zgromadziła ponad dwa tysiące uczestników. Finałem kilkudniowej imprezy była barwna parada Morsów i wspólna kąpiel w Bałtyku. Tomaszowskie Morsy tradycyjne już zaprezentowały się w sposób rewelacyjny zdobywając kolejny puchar dla najliczniejszego klubu Morsów. Miejmy nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się w tak licznym gronie nad naszym morzem. Pozdrawiamy wszystkich Morsów i zapraszamy chociaż na dzień do Tomaszowa…

Album w galerii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.